Lamart - moderný kuchynský riad s príbehom

Sú chvíle, kedy sa toho na vás nahrnie viac, než unesiete. A presne vtedy najviac oceníte, že ste dali na dobré rady kamarátov a nekúpili si hocijakú vec, ale pomocníka, ktorý vás nenechá v štychu. A platí to vlastne o čokloľvek – od kánoe cez topánky až po riad a trebárs aj to, s čím upratujete.


Haló, vy ľudia alebo Svätomartinské zamyslenie pekáčove

Haló, vy ľudia alebo Svätomartinské zamyslenie pekáčove

Ze všetkého najskôr bych som rád uvediedol, ako veľmi som poctený že môžem konečne prehovoriť. Viete, oni ľudia sú si sami sebou tak istý, že majú občas sklony k prezieravosti. A čo si myslí pekáč ich vlastne nezaujíma, dokonca majú za to, že pekáč si nemyslí nič. To je ale veľký omyl.

Piere Lamart, génius kuchynskej pohody

Piere Lamart, génius kuchynskej pohody

Odvtedy, čo bol objavený odkaz bretónskeho šéfkuchára Piera Lamarta, píše sa o ňom po celom svete a v poslednom čase sa jeho myšlienky konečne dostávajú aj do Česka a aj na Slovensko. Stojí za to sa s nimi zoznámiť.


Riad Lamart na predajniach

LAMART DOPORUČUJE SPOTREBIČE PHILCO

Moderný vzhľad, špičkové technólogie a vysoký užívateľský komfort sú kľúčovými prvkami rúr značky Philco. Varenie nikdy nebolo jednoduchšie. Od obľúbenej pochúťky Vás teraz budú deliť len dotyky. Stačí zvoliť príslušnú funkciu na displeji a všetko prebieha tak ako má, bez toho aby ste potrebovali kuchárku.

Prehliadnuť spotrebiče Philco >